Liverpool son provasını yaptı

– Liverpool son provasını yaptıİSTANBUL – UEFA Süper Kupada yarın Chelsea ile kozlarını paylaşacak olan Liverpool, kritik mücadele öncesini son idmanını Beşiktaş Parkta yaptı.

Liverpool son provasını yaptı

– Liverpool son provasını yaptı
İSTANBUL – UEFA Süper Kupada yarın Chelsea ile kozlarını paylaşacak olan Liverpool, kritik mücadele öncesini son idmanını Beşiktaş Parkta yaptı.
UEFA Süper Kupasında yarın ülkesinin takımlarından Chelsea ile İstanbulda karşı karşıya gelecek olan Liverpool, son taktik idmanını maçın oynanacağı Beşiktaş Park Stadında yaptı. Teknik Direktör Jürgen Kloop, idman öncesi oyuncularını orta sahada toplayarak 2 dakika bir konuşma yaptı. Ardından ısınma hareketleri ile başlayan antrenmanda Liverpoollu oyuncular üç ayrı gruba ayrılarak 5e 2 top kapma çalışması yaptı. Daha sonra oyuncular sağ ve sol kanattan hücum ve pas organizasyonları üzerine taktik çalıştı.
Kloop ve Salah önce ambiyansı test etti
Liverpoollu oyuncular idman için çimlere ayak bastıkları sırada, Teknik Direktör Jürgen Kloop ve Mohamed Salah, çalışma öncesinde ilk önce tribünleri ve stadı incelemesi dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: İHA
Liverpool son provasını yaptı

Leave a Reply